«Підвищення якості освіти на підставі використання інтерактивних технологій з метою творчого розвитку учнів та підвищення професійної майстерності вчителів в умовах реалізації компетентнісного особистісно орієнтованого навчання»


ЗАДАЧІ :

1. Продовжити впровадження вчителями інтерактивних та інноваційних технологій з метою підвищення рівня навчальних досягнень учнів, формування у них ключових компетентностей Нової української школи.

2. Активізувати роботу педколективу зі здібними та обдарованими дітьми, ретельніше готувати учнів до участі в олімпіадах, конкурсах різного рівня, науково – дослідницькій роботі МАН, зовнішнього незалежного оцінювання, створити умови для розвитку науково-дослідницьких якостей учнів через їх участь в роботі окружного НТУ.

3. Забезпечити підвищення професійного рівня вчителів в умовах особистісно орієнтованого компетентнісного навчання шляхом удосконалення системи атестації та самоосвітньої діяльності кожного педагога.

4. Удосконалювати систему оцінювання й контролю за рівнем навчальних досягнень учнів.

5. Продовжувати вивчення реальних можливостей і потреб учнів, їх психологічних особливостей для врахування результатів у корекції освітнього процесу та його профілізації.

6. Забезпечити умови для національно – патріотичного, громадянського виховання учнів, формування соціальної свідомості, відповідальності за громадянські й конституційні обов’язки, здоровий спосіб життя.

7. Організувати психолого-педагогічний та методичний супровід упровадження Концепції Нової української школи, нового Державного стандарту початкової школи.

Кiлькiсть переглядiв: 604

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.