«Досягнення ЗОШ І-ІІІ ст. №17 у 2013 році»

У 2013-2014 н.р. у складі школи було 355 учнів , працювало 29 учителів. Зі стін школи вийшли у доросле життя 19 випускників, з них двоє нагороджені золотими медалями, всі вступили до вищих навчальних закладів.

Школа пишається своїми активними, творчими та талановитими учнями, 22 з яких є переможцями і призерами ІІ етапу Всеукраїнських предметних олімпіад, а команда школи посіла загальне 2 місце серед шкіл міста

Школярі успішно продемонстрували свій інтелектуальний потенціал в Міжнародних та Всеукраїнських конкурсах, за результатами яких отримали 47 золотих сертифікатів, а 119 учнів стали дипломантами.

Троє учнів стали переможцями міського етапу робіт Малої Академії Наук, а Сормолотова Ганна, учениця 11 класу, посіла ІІІ місце в обласному етапі.

Учасники шкільного гуртка «Юний турист» посіли два призових місця в міських змаганнях з техніки туризму і третє командне місце серед шкіл міста Дзержинська.

Учнів школи приваблюють зустрічі з цікавими та успішними людьми, які відбуваються на засіданнях клубу старшокласників «Я- Лідер».

Захоплюючими, яскравим святом стають традиційні шкільні конкурси: «Козацькі розваги», «Ми – україночки», «Малі олімпійські ігри», «Нумо, хлопці!», «Нумо, дівчата!», «Ігри патріотів», «Маленька помічниця», «Алло, ми шукаємо таланти».

Члени клубу «Майбутній воїн» беруть активну участь у проведенні селищних та міських заходів, свят та конкурсів.

Творчі здібності продемонстрували учні нашої школи у різноманітних міських конкурсах: «Дитячі фарби Донеччини», «Збережи першоцвіт» та конкурсах з декоративно-прикладного мистецтва. 12 робіт учнів стали кращими на рівні міста, 13 учнів стали призерами цих конкурсів.

Кiлькiсть переглядiв: 210

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.